Kontakt oss

Canes As har sitt hovedlager i Moss, med daglige utsendinger til hele landet.
Åpningstider er kl 0800-1600 Mandag-Fredag . Om ønskelig kan varer hentes direkte på lager i våre åpningstider.

Vi har også ett lite hentelager på Liertoppen Næringspark med begrenset varesortiment.

Adresse: 
Gjellebekkstubben 10
3420 Lierskogen

Besøksaddresse

Canes AS
Kallumveien 16
1524 Moss

Postaddresse

Canes AS
Kallumveien 16
1524 Moss

Kontaktinformasjon

Telefon: 69234400
E-post: post@canes.no

Ansatte

Rein Brunsell

Rein Brunsell

  • Avdeling Moss
  • Telefon 69234400
  • Mobil 95025830
  • E-post rein@canes.no
Robert Erlandson

Robert Erlandson

John Erling Johansen

John Erling Johansen

  • Avdeling Lier
  • Telefon 69234400
  • Mobil 46432268
  • E-post john@canes.no
Rune Pedersen

Rune Pedersen

  • Avdeling Lier
  • Telefon 69234400
  • Mobil 40412295
  • E-post rune@canes.no
Sondre Aagesen

Sondre Aagesen

Lance Chr. Horner

Lance Chr. Horner

  • Avdeling Kolsås
  • Telefon 69234400
  • Mobil 40406577
  • E-post lance@canes.no
Hanna Czajkowski

Hanna Czajkowski

Tomasz Czajkowski

Tomasz Czajkowski

Heidi Skreiberg Buschmann

Heidi Skreiberg Buschmann

Kim Christiansen

Kim Christiansen

  • Avdeling Moss
  • Telefon 69234400
  • Mobil 92238087
  • E-post kim@canes.no
André Daae Tvedt

André Daae Tvedt

Øystein Torsteinsen

Øystein Torsteinsen

Thor Davidsen

Thor Davidsen

  • Avdeling Moss
  • Telefon 69234400
  • Mobil 90519629
  • E-post thor@canes.no
Jostein Trulsrud

Jostein Trulsrud

Erik Try

Erik Try

  • Avdeling Lier
  • Telefon 69234400
  • Mobil 91332250
  • E-post erik@canes.no
Anders Lundell

Anders Lundell

  • Avdeling Moss
  • Telefon 69234400
  • Mobil 93494311
  • E-post anders@canes
Ove Gudding

Ove Gudding

  • Avdeling Bergen
  • Telefon 69234400
  • Mobil 93466575
  • E-post ove@canes.no
Stian Lundell

Stian Lundell